آرشیو اخبار

قهرمانی سورنا رضایی در مسابقات ووشو
افتخارآفرینی دانش آموز عزیزمان سورنا رضایی درمسابقات ووشوی قهرمانی کشور

قهرمانی سورنا رضایی در مسابقات ووشو

در مسابقات قهرمانی کشور ووشو سورنا رضایی دانش آموز کلاس سوم مدرسه سما با کسب دو مدال طلا و نقره صاحب عنوان قهرمانی کشور گردید این مسابقات در ۱۲ مهرماه با شرکت حدود ۵۰۰ شرکت کننده از ۲۵ استان در تهران برگزار گردید و ایشان در رده نو نهالان به عنوان ستاره مسابقات این رده سنی برگزیده شد این موفقیت را به همه دانش آموزان و مسئولان و معلمان محترم مدرسه سما تبریک عرض می نمایم همچنین در این مسابقات آقای علیرضا رضایی دبیر ورزش مدرسه سما به عنوان سرمربی تیم تهران الف در این مسابقات حضور داشتند.

ادامه مطلب
مراسم قدردانی ازدلاورمردان نیروی انتظامی
هفته ی نیروی انتظامی گرامی باد.

مراسم قدردانی ازدلاورمردان نیروی انتظامی گالری

به مناسبت هفته ی گرامی داشت نیروی انتظامی مراسم تجلیل از دلاورمردان مخلص عرصه امنیت وانضباط توسط دانش آموزان دبستان سما صورت گرفت.(با آرزوی سلامتی وپویایی برای تمام سبزپوشان پیام آور امنیت کشور عزیزمان )

ادامه مطلب
اولین ناهار دانش آموزان در کنارهم
آغاز فعالیت سالن غذا خوری دبستان سما

اولین ناهار دانش آموزان در کنارهم گالری

با تکمیل فعالیت های عمرانی سالن غذا خوری دانش آموزان عزیز در کنار دوستان ومعلمین خود اولین ناهار را درسال تحصیلی ۹۸ میل کردند.

ادامه مطلب
یک روز شاد درکنار آتش نشان فداکار منطقه
روزآتش نشان گرامی باد.

یک روز شاد درکنار آتش نشان فداکار منطقه گالری

به مناسبت گرامی داشت روز آتش نشان این دلاورمردان بی باک از آتش نشان فداکار منطقه دعوت به عمل آمدتا این روز را با حضور ایشان در کنار دانش آموزان عزیزمان گرامی بداریم آتش نشانان دریادلانی هستند که در هنگام بروز حوادث جان به کف و بی محابا دل به آتش می زنند و دل دریایی داشتن یعنی همین .

ادامه مطلب
حضور نوگلان پیش دبستان در مهد مهر وادب
مراسم آغاز سال تحصیلی دانش آموزان پیش دبستان

حضور نوگلان پیش دبستان در مهد مهر وادب گالری

نسیم، عطر پرواز را از سطرهای مقدس کتاب ها، همراه با صدای کودکان سر خوش مدرسه، به آسمان هفتم میرساند. فرشته ها از پشت پنجره های‌ کلاس سرک میکشند به تماشای کودکانی که مشتاق ؛ به درس های‌ معلمی که زندگی رابه آنان می آموزد، گوش سپرده اند. هوا دراین فضای مقدس نفس می‌کشد تا خوشبو شود. خدا راشاکریم که توفیق خدمتی دوباره در جهت رشد وبالندگی کودکان سرزمینمان عنایت نموده وامید داریم که انشالله این مسئولیت خطیر را با موفقیت وهمراهی وهمدلی اولیای گران قدربه ثمر رسانیم.

ادامه مطلب
آغاز بهار تعلیم وتربیت
اولین روز شروع سال تحصیلی در دبستان سما

آغاز بهار تعلیم وتربیت گالری

قسم به قلم و آنچه می نویسد و سپاس صاحب آنرا که به بشر قدرت تفکر و اندیشه عنایت فرمود و زمینه پیشرفت و تعالی او را فراهم نمود. بار دیگر فصل « مهر» از راه رسید و صحیفه نورانی دانش با انگشت تکاپو و تلاش دانش آموزان و صاحبان کسب علم و کمال ورق خورد و ملائک بال خود را برای حضور آنان گسترانیده و توفیق خدمت را به تنی از بندگان خود عنایت فرموده است. آغاز سال تحصیلی و شروع دلنشین درس و مدرسه را صمیمانه تبریک گفته و برای همگان موفقیت از درگاه خداوند متعال در امر تعلیم و تربیت ، دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی، تواًم با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خداوند متعال خواهانیم. مقارن شدن شروع سال تحصیلی با هفته شکوهمند « دفاع مقدس» تقارنی نیکوست که مدرسه را به یاد و خاطره ی شهیدان، متبرک ساخته و پاسداری از حرمت خون شهیدان را در « سنگر مدرسه » یادآور عصاره های پاک انقلاب می نماید. و ما نیز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس با آرمانهای امام راحل (ره) و شهدا تجدید میثاق نموده و همواره پیروی از منویات رهبر انقلاب را سر لوحه زندگی خود قرار می دهیم تا بتوانیم تحولی بنیادین در حوزه تعلیم و تربیت ایجاد نموده و آرمانهای بلند انقلاب اسلامی در قالب مدرسه محقق سازیم.

ادامه مطلب